• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
ADVANCED. SEAMLESS. INTEGRATED
 • بررسی محصول
 • فناوری تصویربرداری
 • مزایای بهره‌وری
 • کاربردهای پیشرفته
استعلام قیمت
  • اوج انعطاف‌پذیری و مقیاس‌پذیری
   اوج انعطاف‌پذیری و مقیاس‌پذیری

   Aplio a فناوری‌های تصویربرداری پیشرو در صنعت، برنامه‌های کاربردی پیشرفته و روش‌های کنترل بصری را برای پزشکان پر مشغله ادغام و تجمیع می‌کند. Aplio a که برای افزایش بهره‌وری و توان عملیاتی، ضمن اعتلای اطمینان بالینی طراحی شده است؛ سیستم ایده‌آلی برای بخش‌های رایج تصویربرداری است. مجموعه برنامه‌های کاربردی پیشرفته و گسترده آن به شما اطمینان می‌دهد که دستگاه شما طیف وسیعی از نیازهای بالینی را برآورده می‌کند.

 • فناوری تصویربرداری

  اوج انعطاف‌پذیری و مقیاس‌پذیری

  • خدمات مشترک
   خدمات مشترک
   • طراحی شده برای کارهای روزمره

   Aplio a با معماری باز توسعه یافته است و از این نظر، برای مراکز تصویربرداری شلوغ ایده‌آل است. این دستگاه از طیف گسترده‌ای برنامه‌های کاربردی و بالینی از جمله، ابزارهای پیشرفته تصویربرداری و کمّی‌سازی پشتیبانی می‌کند. طراحی چند ماژولی آن به شما امکان می‌دهد تا هر سیستم نرم‌افزاری را منطبق با نیازهای خاص خود تنظیم کنید.

    

   • دقیقاً مطابق با نیازهای شما تنظیم شده است.
   • رابط کاربری سهل‌الوصول و ارگونومیک آن از وضعیت کار سالم شما پشتیبانی می‌کند.
   • با برخورداری از قابلیت‌های تخصصی برای خدمات مشترک، به کاهش هزینه‌ها کمک می‌کند.

    

    

    

    


    

   تصویر گالاکتوسل ملتهب سینه

    

    


    

    

   تصویر داپلر رنگی نمای short axis از جریان خون بازگشتی (regurgitation) دریچه سه لختی (تصویر سمت چپ) و جریان خون بازگشتی (regurgitation) دریچه ریوی  (تصویر سمت راست)

    

    


    

   تصویر مغز جنین با Doppler Luminance

    

    


    

   وضوح تصویر چشم‌گیر ناشی از پروب‌های با پهنای باند فرکانسی بسیار وسیع می‌تواند به شناسایی جزئیات ظریف مانند ساختارهای لایه‌ای و ضایعه‌های کوچک کمک کند.

    

    


    

   گزینه‌های تصویربرداری پانوراما و Smart 3D روش‌های ساده و در عین حال، موثری برای افزودن قابلیت‌های تصویربرداری حجمی و همچنین، میدان دید به سیستم، بدون نیاز به بهره‌گیری از سخت‌افزار اضافی را فراهم می‌آورند.

    

    


    

   فناوری‌های پیشرفته مانند الاستوگرافی یا SMI نیز در پروب‌های تخصصی برای معاینات پیشرفته مانند ارزیابی کمّی التهاب مفاصل کوچک موجود هستند.

    

    

  • تصویربرداری عمومی
   تصویربرداری عمومی
   • بیشترین بهره را از روز کاری خود ببرید

   با استفاده از رابط کاربری بصری و ارگونومیک Aplio a شما قادر هستید تا استاندارد بالایی از مراقبت از بیمار را بدون به خطر انداختن رفاه خود، ارائه دهید. ثبات کیفیت بالای تصویر در کاربردهای بالینی به شما کمک می‌کند تا کارآمدتر و مطمئن‌تر فعالیت کنید.

    

   • عملکرد همواره بالا در کاربردهای بالینی
   • رابط کاربری ساده، منحنی یادگیری کوتاه، بهره‌وری افزایش یافته
   • طراحی چند ماژولی، هر زمان که لازم باشد؛ قابلیت‌های پیشرفته را فعال می‌کند.

    

  • دیدن نادیدنی‌ها

   تصویربرداری رنگی از جریان خون را با جزئیات و وضوح تصویری بی‌همتا در Aplio a تجربه کنید. تصویربرداری عروق بسیار ظریف (SMI) دامنه جریان خون قابل مشاهده را تا حدی افزایش می‌دهد که پیش از این با سونوگرافی تشخیصی، قابل مشاهده نبود. قابلیت انحصاری iSMI اکنون، به شما امکان می‌دهد تا بدون کاهش frame rate، از مناطق بزرگتری که مورد نظرتان است؛ تصویربرداری کنید.

    

    

   +Precision تصاویر فوق‌العاده هموار را با لبه‌های تیز شده در محل ضایعه‌ها، یکنواختی افزایش یافته در کل تصویر و آشفتگی کمتر ارائه می‌دهد.

    

    


    

   +™ApliPure برای بهبود تصویرسازی، کنتراست تصویربرداری را افزایش و نویز نقطه‌ای را کاهش می‌دهد.

    

    


    

   هارمونیک‌های افتراقی بافت (Differential Tissue Harmonics) تصاویر هارمونیک با قدرت تفکیک فضایی بی‌نظیر و عمق نفوذ فوق‌العاده را فراهم می‌کند.

    

    


    

   مشاهده‌پذیری عروق توسط SMI با frame rate بالا، اطمینان تشخیصی را هنگام ارزیابی ضایعه‌ها، کیست‌ها و تومورها افزایش می‌دهد. 

    

    


    

   SMI با کد رنگی به شما امکان می‌دهد تا اطلاعات جریان خون و مقیاس خاکستری تصویر (grayscale) را با قدرت تفکیک زمانی و مکانی بالا، به طور همزمان به تصویر بکشید.

    

    


    

   فناوری پردازش سیگنال و پروب‌های با پهنای باند وسیع، حساسیت، عمق نفوذ و قدرت تفکیک فضایی فوق‌العاده‌ای را برای همه حالت‌های داپلر ارائه می‌دهد.

    

  • کاربردهای پیشرفته
   کاربردهای پیشرفته
   • بیشتر ببینید؛ سریعتر عمل کنید

   ما Aplio a را با در نظر گرفتن آینده کسب و کار شما ساخته‌ایم. این دستگاه همه کاره، مقرون به صرفه و با انعطاف‌پذیری کاملی طراحی شده است. بنابراین اکنون، می‌توانید آن را برای یک هدف خاص تنظیم کنید و سپس، با تکامل نیازهای خود در آینده، آن را ارتقاء دهید.

   • راه حلی همه کاره و مقرون به صرفه برای استفاده اختصاصی بالینی
   • بسته‌های جامع برای طیف گسترده‌ای از موارد کاربری
   • طراحی انعطاف‌پذیر به شما امکان می‌دهد تا مجموعه کارهای خود را با تکامل نیازهایتان ارتقا دهید.

    

    

    

    

    

    


    

   تصویر کلیه با استفاده از SMI

    

    


    

   تصویر تاندون flexor انگشت

    

    


    

   تصویر تخمدان و فولیکل‌ها با استفاده از Shadow Glass

    

    

  • اعتماد به نفس خود را حین معاینات بالینی افزایش دهید
   اعتماد به نفس خود را حین معاینات بالینی افزایش دهید

   فناوری‌های تصویربرداری کارآمد Aplio با کاهش آشفتگی، تقویت سیگنال و بهبود تصویرسازی، کیفیت تصویر بهتری را در اختیار شما قرار می‌دهد. معماری منحصر به فرد aBeam در دستگاه‌های Aplio a-series این قابلیت را فراهم می‌کند تا اطمینان حاصل شود که همه فناوری‌های منحصر به فرد تصویربرداری Aplio به طور یکپارچه، برای یکنواختی بیشتر تصویر در همه زمینه‌های کاربردی، به خوبی و هماهنگ با یکدیگر، فعال هستند.

  • تشخیص بهتر از اینجا آغاز می‌شود
   تشخیص بهتر از اینجا آغاز می‌شود

   پروب‌های سبک وزن این دستگاه که برای افزایش کارایی طراحی شده‌اند؛ از تنوع بالینی چشم‌گیر، شکل و طراحی ارگونومیک و همچنین، کابل‌های نازک و فوق‌العاده انعطاف‌پذیر برخوردار هستند. Aplio a550 با طیف گسترده‌ای از پروب‌های مختلف از محدوده محصولات Aplio سازگار است و این نکته، ضمن این که به کاهش هزینه تامین پروب‌های تخصصی کمک می‌کند؛ بهره‌وری بالا را نیز تضمین می‌نماید.

    


    

    

 • مزایای بهره‌وری

  Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد.

  • به یاد کاربران و برای آنان، طراحی شده است
   به یاد کاربران و برای آنان، طراحی شده است

   کاربری Aplio a به علت ابعاد کوچکتر و وزن سبکتر، آسان است. Aplio a با ارتفاع پنل قابل تنظیم تا حدود 36cm، چرخش جانبی و بازوی مفصل‌دار و کاملاً متحرک نمایشگر، به شما در بهینه‌سازی موقعیت تصویربرداری یاری می‌رساند.

  • Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد
   Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد

   Aplio با برخورداری از طراحی هوشمند و ابزارهای خودکار، در رسیدن به یک نتیجه‌گیری سریع با کیفیت بالا، صرف نظر از شرایط بیمار، به شما کمک می‌کند.

  • به حالت کاربری خودکار (auto-pilot) تغییر وضعیت دهید
   به حالت کاربری خودکار (auto-pilot) تغییر وضعیت دهید

   رابط کاربری حساس به محتوای Aplio به گونه‌ای طراحی شده است تا تصویربرداری شما را ساده‌تر و سریعتر نماید. در عین حال که تنظیمات خودکار می‌تواند نیازهای بالینی روزمره را برطرف کند؛ شما همیشه در صورت نیاز، کنترل تمام پارامترهای تصویربرداری را نیز در اختیار خواهید داشت.

    

   قابلیت پیمایش (navigation) روی صفحه حساس به حالت تصویربرداری برای گوی گردان مرکزی (trackball)، گردش‌کار و کارایی شما را افزایش می‌دهد. این قابلیت با راهنمایی بصری در حین معاینه، به شما امکان می‌دهد تا به سرعت دستگاه را به وضعیت مطلوب خود تطبیق دهید و با آن کار کنید.

    

  • Realtime QuickScan
   Realtime QuickScan

   Realtime QuickScan با تضمین این که کیفیت تصویر همواره در سطح عالی باقی می‌ماند؛ به شما امکان می‌دهد تا در معاینات خود به دقت و اطمینان بیشتری دست یابید.

    

  • داده‌های خام جاسازی شده
   داده‌های خام جاسازی شده

   داده‌های خام جاسازی شده Aplio به شما امکان می‌دهد تا داده‌های بالینی خود را در هر زمان، بدون از دست دادن عملکرد، بهینه‌سازی کرده، بازبینی نمایید یا تجزیه و تحلیل کنید و گزارش دهید.

    

  • ابزارهای اندازه‌گیری خودکار
   ابزارهای اندازه‌گیری خودکار

   طیف وسیعی از ابزارهای اندازه‌گیری و تجزیه و تحلیل خودکار به شما کمک می‌کنند تا دقت، ثبات و سرعت معاینات خود را افزایش دهید.

 • کاربردهای پیشرفته

  توسعه قابلیت‌ها

  • اطمینان خود را افزایش دهید؛ قابلیت خود را گسترش دهید
   اطمینان خود را افزایش دهید؛ قابلیت خود را گسترش دهید

   مجموعه وسیع عملکردهای تشخیصی-کمّی‌سازی Aplio می‌تواند به شما کمک کند که به سرعت و با اطمینان به تشخیصی قاطع نایل آیید. تشخیص زود‌هنگام و شناسایی قابل اعتماد یافته‌ها، به شما در بهینه‌سازی روند درمان بیمارتان یاری می‌رساند. 


    

   فناوری موج برشی (shear wave) شرکت Canon یک معیار کمّی و نمایشی زنده از ارتجاع‌پذیری بافت را در معاینات متنوع (از ناحیه شکم تا اندام های کوچک) ارائه می‌دهد.
    
    

    

   Smart Maps به شما کمک می‌کند که انتشار موج برشی را به صورت زنده، مشاهده و کمیّ‌سازی کنید. نقشه انتشار موج منحصر به فرد Aplio یک ابزار قوی و شهودی است که به صورت بصری، کیفیت ارتجاعی بافت را تخمین می‌زند.
    
    

    

   ارتجاع‌نگاری کرنشی (strain elastography) جامع این دستگاه که با داده‌های خام (raw data) سازگار است؛ به شما در موقعیت‌یابی و ارزیابی توده‌های قابل لمس با دقت، حساسیت و تکرارپذیری بالا کمک می‌کند.
    
    

   مجموعه کمّی‌سازی و تصویربرداری کنتراست افزوده با استفاده از ماده حاجب (CEUS) به شما اجازه می‌دهد که دینامیک خون‌رسانی را برای محدوه وسیع و طیف متنوعی از معاینات تخصصی، ارزیابی کنید.

    

    

  • به سهولت هدایت کنید، با اطمینان اقدام کنید

   Aplio مجموعه وسیعی از ابزارها را برای تصویربرداری پیشرفته و مداخله‌ای ارائه می‌دهد. پروب‌های اختصاصی و وفور ابزارهای تصویربرداری و هدایتگری به شما در افزایش دقت و اطمینان حین اقدامات مداخله‌ای و پیگیرانه کمک می‌کند.

    

    

   Smart Fusion تصاویر سونوگرافی زنده را با تصاویر CT، MRI یا سونوگرافی از پیش تهیه شده، ترکیب می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که ضایعه‌ها را به راحتی شناسایی کرده و آناتومی‌های پیچیده را با اطمینان پیمایش کنید.

    

    


    

   Smart Fusion به شما این اجازه را می‌دهد که برای ارزیابی جامع در حالات چندگانه مانند داپلر رنگی و سونوگرافی کنتراست افزوده با استفاده از ماده حاجب (CEUS) تصویربرداری کنید. حالت نمایش چهارگانه، تصویر سونوگرافی زنده را به صورت همزمان با تصاویر و داده‌های از پیش تعریف شده، نمایش می‌دهد.

    

    


    

   انواع هدایتگرهای سوزن بیوپسی با قابلیت جهت‌دهی آزاد در چندین زاویه با دستگاه‌های Aplio a-series سازگار بوده و قابل کاربری هستند که با استفاده از براکت یا بدون نیاز به آن، مستقیماً روی پروب نصب می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که کنترل کاربری آنها آسان و با دقت بالا انجام شده و همچنین، منطقه کور به حداقل میزان ممکن کاهش یافته است.

    

    

  • دسترسی بهتر به ناحیه بین دنده‌ای
   دسترسی بهتر به ناحیه بین دنده‌ای

   پروب‌های کانوکس و نازک Aplio برای اسکن بین دنده‌ای (intercostal) بسیار مناسب هستند. قطعه جدید هدایتگر سوزن بیوپسی با حداقل ناحیه کور و زاویه ورودی قابل تنظیم شرایط نمونه‌برداری مطلوبی را برای هر بیمار تسهیل می‌کند.

    

  • جزئیات استثنایی برای تشخیص دقیق‌تر

   پزشک و بیمار هر دو می‌توانند از سونوگرافی حجمی منفعت ببرند. تصویربرداری حجمی و جامع Aplio توانایی تشخیصی شما را به بعدی دیگر از تصویربرداری با کیفیت تصویری فوق‌العاده و گردش‌کار غیر قابل انتظاری، ارتقا می‌دهد.

    

    

   قابلیت داپلر Luminance یک نمایش رنگی همگن، دقیق و با جزئیات غنی که تفسیر آن حتی در کوچکترین عروق آسان است را فراهم می‌کند. داپلر Luminance با حفظ کامل کیفیت تصویر در حالت  frame rate ، B-mode بالایی را عرضه می‌کند.

    


   قابلیت Luminance ترکیبی سه بعدی و طبیعی از کیفیت و دقت بالا ارائه می‌دهد که تشخیص بصری قوی را در عمق، در ابتدای سه ماهه اول بارداری، فراهم می‌آورد.

    

   Luminance

    


   گزینه‌های وسیع MultiView تصاویر سطح مقطع با قدرت تفکیک بالایی را ارائه می‌دهد که به شما کمک می‌کند تا ارتباطات آناتومیک یا ابعاد یک ضایعه خاص را بهتر شناسایی کنید.

    

   MultiView

  • کمّی‌سازی دقیق عملکرد میوکار به صورت موضعی

   ارزیابی عملکردی، نقطه قوت و اساس تصویربرداری قلبی-عروقی است. قابلیت‌های پیشرفته کلینیکی Aplio با ارائه اطلاعات تکمیلی ارزشمند و قابل درک به صورت بصری، پارامتری یا کمّی، می‌توانند شما را در رسیدن به تشخیص سریعتر و قابل اعتمادتر، یاری رسانند.

    

    

    Protocol Assistant روش قابل اعتمادی را ارائه می‌دهد که تضمین کننده اجرای یک معاینه مشخص از تمامی بیماران است. به محض فعال سازی، این ابزار فهرستی واضح و سهل الوصول را روی نمایشگر رونمایی کرده و شما را حین معاینه، راهنمایی می‌کند.

    


   Aplio تصاویر Tissue Doppler و طیف‌های Pulsed Wave TDI با frame rate بالا را به منظور زمان‌بندی دقیق فعالیت قلبی، به دو صورت بصری و کمّی، برای شما مهیا می‌کند.

    

    


   Aplio با پشتیبانی از پروتکل‌های استاندارد و تعریف شده توسط کاربر برای استرس‌های فیزیکی یا دارویی، مجموعه جامعی را برای ارزیابی سریع و دقیق حرکت دیواره‌های قلب عرضه می‌کند.
    
    

   تکنولوژی پیشرفته ردیابی حرکت دیواره‌های قلب (WMT) دسترسی سریع، کمّی و بصری به حرکت سراسری و موضعی ماهیچه قلب را در حالت دو بعدی و سه‌ بعدی ممکن می‌سازد.
    
    
    
بستن