• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
SUPERIOR IMAGING – CUTTING-EDGE TECHNOLOGY
 • بررسی محصول
 • فناوری تصویربرداری
 • مزایای بهره‌وری
 • کاربردهای پیشرفته
استعلام قیمت
  • تصویربرداری عالی - فناوری لبه علم

   هر بیماری منحصر به فرد است و بسیاری از بیماران چالش برانگیزند. Aplio 500 عملکرد کلینیکی فوق‌العاده‌ای را همراه با دقت کلینیکی، اطمینان تشخیصی و بهره‌وری سازمانی برای عمده بیماران به ارمغان می‌آورد. تصاویر بسیار واضح در محدوده وسیعی از معاینات کلینیکی تخصصی و وفور ابزارهای تخصصی به شما اطمینان می‌دهد که همواره از آغاز مرحله تشخیص تا پایان مرحله درمان و پیگیری، می‌توانید به پاسخ‌‌های تشخیصی خود به سرعت و با اطمینان، دست یابید.

  • از تصویر عالی لذت ببرید
   از تصویر عالی لذت ببرید

   استفاده از کیفیت تصویر عالی، تشخیص سریع و مطمئن را رقم می‌زند.

  • دیدن نادیدنی‌ها
   دیدن نادیدنی‌ها

   با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد و مبدعانه تصویربرداری از عروق بسیار ظریف (SMI) شرکت Canon Medical Systems، محدوده دیداری جریان خون را گسترش دهید.

    

  • ارتجاع‌نگاری موج برشی (Shear Wave Elastography)
   ارتجاع‌نگاری موج برشی (Shear Wave Elastography)

   مجموعه اندازه‌گیری‌های این قابلیت کاملاً منسجم بوده و گزارش‌دهی نتایج آن برای سهولت گردش‌کار کلینیکی شما، یکپارچه و بی‌وقفه است.

    

  • تصویربرداری مداخله‌ای
   تصویربرداری مداخله‌ای

   این مجموعه از قابلیت‌ها، توانمندی شما را به بعد فراتری از تصویربرداری مداخله‌ای ارتقا می‌دهد.

  • Luminance
   Luminance

   ویژگی Luminance به شما کمک می‌کند تا تغییرات پاتولوژیک و نقص‌های پوستی را بهتر و با وضوح بیشتر، تشخیص دهید.

    

  • دستگاهی که کاملاً قابل تنظیم است
   دستگاهی که کاملاً قابل تنظیم است

   Aplio قابلیت این را دارد که منطبق بر نیاز کلینیکی یا ترجیح شخصی شما، تنظیم گردد.

    

 • فناوری تصویربرداری

  همواره از تصویر عالی لذت ببرید.

  • همواره از تصویر عالی لذت ببرید

   هر یک از تکنولوژی‌های تصویربرداری منحصر به فرد Aplio با کاهش نویز، تقویت سیگنال و بهبود ویژگی‌های بصری، کیفیت تصویر خوبی را برای شما فراهم می‌آورد. قابلیت متحولانه "شکل‌دهنده پرتوی چگال" (High Density Beamformer) در دستگاه Aplio از پیشرفته‌ترین تکنیک‌های پردازش سیگنال دیجیتال بهره می‌برد تا پرتوهای فراصوت را نسبت به دستگاه‌های دیگر با دقت و انعطاف بیشتری، کنترل کند.

    

   • +Precision Imaging and Precision

   با تکنولوژی جدید و ارتقا یافته Precision Imaging در Aplio می‌توانید تصویربرداری اولتراسوند را واقعی‌تر از همیشه، تجربه کنید.

    

    


   • +™ApliPure

   +ApliPure افتراق بافتی و کنتراست تصویر را افزایش داده، با کاهش نویز نقطه‌ای، جلوه بصری تصویر را بهبود می‌بخشد.

    

    


   • Differential Tissue Harmonics

   تصویربرداری با هارمونیک افتراقی بافت (Differential Tissue Harmonic Imaging) وضوح تصویر بارزی را ژرفتر از همیشه، ارائه می‌دهد.

    

    

    

  • دیدن نادیدنی‌ها

   تکنولوژی مبتکرانه تصویربرداری عروق بسیار ظریف (SMI) Canon محدوده دیداری جریان خون را افزایش داده و مشاهده جریان خون عروق بسیار ظریف را فراهم می‌سازد. سطح ارتقا یافته مشاهده‌پذیری عروق توسط SMI با frame rate بالا، اطمینان تشخیصی را حین معاینه ضایعه‌ها، کیست‌ها و تومور‌ها افزایش داده و تجربه بیمار و همچنین نتیجه معاینه وی را بهبود می‌بخشد.

    

   • حالت تک رنگ SMI

   حالت تک رنگ SMI با حذف جزئیات ساختاری پس زمینه تصویر، ریز‌ترین شبکه عروقی را با حساسیت بالا، نمایش می‌دهد.

    

    


    

   • حالت رنگی SMI

   حالت رنگی SMI تصویر خاکستری B-mode و جریان خون را با قدرت تفکیک مکانی و زمانی بالا، به صورت همزمان، به نمایش می‌گذارد.

    

    


   • اصول کار مستور پشت SMI

   تصویربرداری داپلر رنگی معمولی (شکل سمت چپ) با حذف مولفه‌های سرعت کم در تصویر، آشفتگی تصویر را از بین می‌برد و نتیجتاً، سبب فقدان نمایش جریان خون در عروق ریز می‌شود. SMI (شکل سمت راست) به طور موثری جریان خون را از حرکت بافت مجاور عروق تمیز می‌دهد و در عین حال ظریفترین مولفه‌های عروقی با جریان خون کم را با وضوح و جزئیات بی‌همتایی به نمایش می‌گذارد.

    

    

  • بعد جدیدی از تصویربرداری و معاینات مداخله‌ای

   مجموعه تصویربرداری حجمی سه بعدی و چهار بعدی جامع Aplio با ارائه ترکیب‌بندی‌های دقیق و امکان برش‌زدن‌های حجمی دلخواه در تصویر زنده یا ذخیره شده، توانمندی تشخیصی شما را به بعد دیگری از تصویربرداری و معاینات مداخله‌ای ارتقا می‌دهد.

   "عملگر ترکیب حجمی با دانسیته بالا" دستگاه Aplio کیفیت تصویر فوق‌العاده‌ای را با نرخ حجمی بالا و بدون هیچ نقصانی در نتایج کلینیکی ارائه می‌دهد.

    

   • Luminance

   Luminance یک تکنیک ترکیب سطح مبتکرانه است که جلوه بصری هموارتر و طبیعی‌تری از پوست جنین را به ارمغان آورده و کیفیت تصویر و اثربخشی مناسبی فراهم می‌آورد. در این قابلیت، منبع نوری که آزادنه می‌تواند جابجا شود؛ بازخورد بصری موثری از عمق و جزئیات ایجاد می‌کند. تغییر موقعیت منبع نور در تشخیص بهتر و دقیق‌تر تغییرات پاتولوژیکی و نقص‌های پوستی به شما کمک می‌کند.

    

    


   • ™Advanced Dynamic Flow

   ™Advanced Dynamic Flow قدرت تفکیک فضایی برتری را به تصویربرداری داپلر رنگی اضافه می‌کند تا عروق ریز و الگوهای جریان پیچیده خون را با دقت و جزئیات بی‌سابقه، همراه با حفظ کامل کیفیت تصویر حالت B-mode نشان دهد.

    

    


   • MultiView

   با استفاده از  MultiView در یک لحظه می‌توانید سطح مقاطع مختلفی از یک حجم دلخواه را اتخاذ کنید. نمایش حاصل از تصاویر برش خورده در صفحات موازی، یک ابزار بسیار موثر برای ارزیابی ضایعه‌ها و ساختار آنها فراهم می‌آورد. MultiView  به شما امکان می‌دهد تا یک حجم مورد نظر را در هر جهت دلخواه، برش داده و تصاویر با کیفیت آن را نمایش دهید که متعاقباً، سبب افزایش اطمینان تشخیصی شما می‌شود.

    

    


   • Fly Thru

    Fly Thru یک تکنولوژی حیرت انگیز است که به صورت مجازی، به شما امکان می‌دهد تا درون داده‌های حجمی شیرجه زنید و حفرات، مجاری و عروق را به صورت سه بعدی اکتشاف کنید!

    Fly Thru مشابه یک آندوسکوپی مجازی، اطلاعات تصاویر سطح مقاطع مختلف اولتراسوند را به داده‌های تصویر از یک صفحه ساده می‌افزاید و از آن برای کاوش ضایعه‌ها، توده‌های در حال رشد و همچنین برای پیمایش معاینات مداخله‌ای همانند کاشت stent یا جراحی‌های پیوند عضو، ابزاری تخصصی می‌سازد.

    

    


    

   مجموعه کاملی از پروب‌های حجمی برای Aplio موجود است. طراحی فشرده و سبک وزن آنها با محفظه ارگونومیک، کیفیت تصویر فوق‌العاده‌ای را به ارمغان می‌آورد.

    

   Transducers

    

 • مزایای بهره‌وری

  کارایی و هوش به هم می‌پیوندند.

  • کارایی و هوش به هم می‌پیوندند

    

   • تنظیمات کلینیکی Quick Start

    تغییر preset هنگام یک معاینه به علت نیاز به بهینه‌سازی پارامترها با لمس گزینه‌های مرتبط، می‌تواند شما را از گردش‌کارتان باز دارد. فهرست کاملاً قابل تنظیم Quick Start به شما اجازه می‌دهد تا فقط پارامترهای مرتبط را تنها با لمس ساده یک دکمه، تنظیم کنید.

    

    


    

   • بهینه‌سازی تصویر با QuickScan

   QuickScan به شما امکان می‌دهد تا در تمام معاینات خود با اطمینان خاطر از اینکه کیفیت تصاویر، همواره ملاک مورد قبول را دارا هستند؛ سازگاری بیشتری با روند تصویربرداری بیابید. شما می‌توانید با لمس ساده یک دکمه، کیفیت تصویر حالت دو بعدی و داپلر را به طور خودکار بهینه سازید.

    

    


     

   • Quick Assist Protocols

    Protocol Assistant روش قابل اعتمادی را ارائه می‌دهد که تضمین کننده اجرای یک معاینه مشخص از تمامی بیماران است. به محض فعال‌سازی، این ابزار فهرستی واضح و سهل‌الوصول را روی نمایشگر رونمایی کرده و شما را حین معاینه، راهنمایی می‌کند.

    

  • بهره‌وری iStyle

   ویژگی منحصر به فرد  +iStyle در محصولات Canon مجموعه‌ای از تکنولوژی‌هایی را ارائه می‌دهد که آزادی عمل شما را با کاهش تعداد دفعات لمس دکمه‌ها، بهبود گردش‌کار و افزایش سازگاری شما با روند معایناتتان، تامین می‌کند. وزن سبک و ابعاد کوچک دستگاه، قدرت مانور زیادی به شما می‌دهد. ضمناً، کنسولی که کاملاً به دلخواه شما قابل تعریف است در کنار قابلیت‌هایی که گردش‌کار هوشمندانه‌ای را حمایت می‌کنند؛ معاینات سریعتر و بهره‌وری بیشتری را ممکن می‌سازد.

    

   • کنسولی که کاملاً برنامه‌ریزی می‌شود

   شما می‌توانید کنسول Aplio را منطبق بر نیازهای کلینیکی یا تمایل شخصی خود به سادگی، با تغییر عملکرد دکمه‌های مورد نظرتان، تنظیم کنید. این قابلیت باعث دسترسی بهتر به گزینه‌ها، کاهش دفعات لمس دکمه‌ها و یادگیری سریعتر می‌شود.

   صفحه لمسی حساس به حالت تصویربرداری که قابلیت برنامه‌ریزی شدن دارد؛ دسترسی مستقیم به اندازه‌گیری‌های پیچیده، برچسب‌های پیش‌فرض و عملکرد‌های پیشرفته را ممکن می‌سازد.

    

   Fully programmable console

    


   • رابط کاربر ارگونومیک

   طراحی فشرده Aplio با کنسول قابل تنظیم و بازوی مانیتور کاملاً متحرک، شما را در ایجاد یک محیط کار ارگونومیک برای هر کاربرد کلینیکی توانمند می‌سازد. صفحه نمایش LCD با کیفیت ممتاز با بازوی چهار محوره، می‌تواند حرکت داده شده و در زوایای دلخواه، خم شود تا از فشار روی گردن، شانه و چشمان شما جلوگیری کند.

    

   Ergonomic Interface

    


   • دکمه‌های چندکاربردی سه‌بعدی

   دکمه‌های چندکاربردی سه بعدی Aplio به منظور کاربری ساده، چهار درجه آزادی دارند. عملکرد حساس به حالت تصویربرداری آنها کاملاً قابل برنامه‌ریزی است. پس از لمس هر دکمه، گزینه‌های مرتبط با آن، به طور کاملاً قابل درکی، روی صفحه لمسی نمایش داده می‌شود.

    

   3D multifunctional keys

    

  • مدیریت داده‌ها

   Aplio از تصویربرداری تا کمّی‌سازی و از گزارش‌دهی تا بایگانی‌سازی، مجموعه کاملی از راهکار‌ها را ارائه می‌دهد تا به شما کمک کند که معاینات کلینیکی را موثرتر مدیریت کنید. مرهون قابلیت پردازشی داده‌های خام دستگاه Aplio، شما می‌توانید همواره داده‌های کلینیکی خود را بدون هیچ گونه نقص عملکردی، بازبینی، تحلیل، گزارش‌دهی و بایگانی نمایید. Aplio برای دربرگرفتن استاندارد‌های شبکه باز طراحی شده است تا اجتماع آسان تنوع وسیعی از محیط‌های شبکه را تسهیل کند.

    

    

   • مدیریت داده‌های معاینات

   سیستم جامع مدیریت تصویر و بیمار Aplio به شما اجازه می‌دهد تا داده‌های معاینات خود شامل تصاویر کلینیکی، داده‌های خام و گزارش‌های ساختار یافته را قبل از ارسال به شبکه PACS به سهولت، روی دستگاه بازبینی و مدیریت نمایید. اگر معاینه خاصی در ترتیب درست واقع نشده باشد؛ ویژگی بُر زدن Aplio به شما اجازه می‌دهد تا تصاویر را قبل از ارسال به شبکه PACS در جای مناسب خود و به ترتیب درست، جایگذاری کنید.

    

   Managing study data

    


    

   • انتقال داده‌های کلینیکی

   Aplio برای مستندسازی و ارسال داده‌ها دارای یک DVD writer و تعدادی درگاه USB می‌باشد. برای مکتوب‌سازی مستندات، دستگاه می‌تواند به DVD recorder و پرینتر پزشکی مجهز شود. برای اتصال Aplio به وسایل خارجی مثل مانیتور اضافی، رابط ویدئوی دیجیتال نیز روی دستگاه موجود است.

    

   Exporting your clinical data

    


    

   • گزینه‌های گزارش‌دهی

   قابلیت‌های جامع Aplio به شما اجازه می‌دهد که به طور نیمه خودکار، اندازه‌گیری‌ها، نمودارها، تصاویر کلینیکی و متون را گزارش‌دهی کنید. قالب گزارش‌ها منطبق بر استاندارد‌های سازمانی شما قابل تنظیم هستند. اگر تمایل داشته باشید که به صورت offline گزارش‌دهی نمایید؛ محدوده وسیعی از راهکار‌های اتصال‌پذیری و workstation را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

    

   Reporting options

    

  • Workstation
   Workstation

   workstation شرکت Canon، دسترسی کامل به داده‌های کلینیکی و ابزارهای تخصصی را هرجا و هر زمان که نیاز باشد؛ برای شما فراهم می‌سازد. با قابلیت پردازشی داده خام این دستگاه و ابزار‌های تخصصی آن، می‌توانید داده‌های خود را به سرعت و سهولت بازبینی، تحلیل، گزارش‌دهی و بایگانی نمایید.

    

 • کاربردهای پیشرفته

  ابزارهای پیشرفته که در ارزیابی بهتر بیماری به شما کمک می‌کنند.

  • ابزارهای تخصصی که در ارزیابی بیماری‌ها به شما کمک می‌کنند

   مرهون پیشرفته‌ترین صنعت Realtime Application Platform ، Aplio500 محدوده کاملی از فناوری‌های انحصاری و در عمل به اثبات رسیده را برای افزایش اطمینان تشخیصی شما فراهم می‌کند. این فناوری‌های پیشرفته با ارائه اطلاعات تکمیلی ارزشمند در قالبی کمّی، پارامتری و قابل فهم، به شما کمک می‌کند تا برای رسیدن به پاسخ تشخیصی، از انجام معاینات اضافی اجتناب کنید. در نتیجه، می‌توانید در مخارج صرفه‌جویی کنید و بهره‌وری سازمانی خود را ارتقا دهید.

    

    

   • اولتراسوند کنتراست افزوده با ماده حاجب (CEUS)

   مجموعه جامع تصویربرداری کنتراست افزوده با استفاده از ماده حاجب (CEUS) شرکت Canon به شما اجازه می‌دهد تا تغییرات خون‌رسانی به عروق (perfusion) را برای محدوده وسیعی از تنظیمات کلینیکی ارزیابی کنید. محدوده وسیعی از پروب‌ها تا حداکثر 24 مورد شامل پروب‌های فرکانس بالا، درون حفره‌ای، حین جراحی و سه‌بعدی، بسته به نوع رده‌بندی دستگاه، توانایی تامین تصویربرداری کنتراست افزوده را دارند.

    

    

    


   • ارتجاع‌نگاری بی‌درنگ (Realtime Elastography) 

   قابلیت ارتجاع‌نگاری (elastography) جامع Canon به شما در موقعیت‌یابی و ارزیابی دقیق، حساس و تکرارپذیر توده‌های قابل لمس برای محدوده وسیعی از کاربردهای کلینیکی، یاری می‌رساند. درجات مختلف ارتجاع‌پذیری بافت را در تصویربرداری پارامتری می‌توان با نمایش رنگ‌بندی شده، کمّی‌سازی کرد تا تغییرات بافتی مشکوک در تصویر سونوگرافی، به صورت کمّی و دیداری، مکشوف شوند.

    

    


   • ارتجاع‌نگاری موج برشی (Shear Wave Elastography)

   فناوری موج برشی Canon معیاری کمّی و نمایشی بصری و پویا از سفتی بافت را برای محدوده وسیعی از معاینات اعم از معاینات شکم و لگن تا اندام‌های کوچک ارائه می‌دهد. این ابزار دقیق و تکرارپذیر، اندازه‌گیری و گزارش‌دهی‌های جامع و یکپارچه‌ای را برای گردش‌کار کلینیکی شما مهیا می‌کند.

    

    


   • Smart Maps

   قابلیت Smart Maps در دستگاه Aplio به شما اجازه می‌دهد تا انتشار موج برشی را در ناحیه دلخواهی از تصویر به صورت زنده و پویا، مشاهده و کمّی‌سازی کنید. کاربر می‌تواند علاوه بر نمایش نحوه انتشار موج، سرعت انتشار موج و ارتجاع‌پذیری بافت را نیز به صورت کمّی و بصری، مشاهده نماید. نقشه انتشار موج منحصر به فرد Aplio برای ارزیابی کیفیت ارتجاع‌نگاری به صورت دیداری، ابزاری شهودی و قدرتمند است. ناحیه‌هایی از بافت با اعوجاج موج یا خالی از موج به سادگی از روی آشفتگی جبهه موج، قابل تشخیص هستند.

    

    

    


   • اصول کار مستور پشت ارتجاع‌نگاری موج برشی

   موج برشی درون بدن توسط یک انفجار فراصوتی (همانند تصویر سمت چپ) تولید می‌شود. موج برشی، بسته به سفتی بافت، با سرعت‌های متفاوتی منتشر می‌شود؛ هرچند که در غالب موارد، سرعت انتشار آن در بافت‌های بدن بسیار کم است. انتشار این امواج با استفاده از تصویربرداری اولتراسوند (همانند شکل سمت راست) قابل ردیابی و مشاهده است. سرعت انتشار امواج برشی مستقیماً با سفتی بافت، همبستگی مثبت دارد.

    

    

  • تصویربرداری مداخله‌ای

   Aplio محدوده وسیعی از ابزارها و گزینه‌ها را برای تصویربرداری‌های مداخله‌ای پیشرفته ارائه می‌دهد که به شما در اتخاذ نتایج بهتر از ابتدای روند تشخیص تا پایان مرحله درمان و پیگیری کمک می‌دهد. پروب‌های اختصاصی و وفور ابزارهای تصویربرداری و هدایتگری به شما یاری می‌رساند تا دقت و اطمینان کلینیکی خود را حین تصویربرداری مداخله‌ای ارتقا دهید.

    

   • Smart Fusion

   این قابلیت با ایجاد همبستگی بین مدالیته‌های مختلف تصویربرداری به صورت زنده و همزمان، به شما اجازه می‌دهد تا ضایعه‌ها را سریعتر موقعیت‌یابی کرده، ساختارهای پیچیده را ایمن‌تر جهت‌یابی کنید و حین انجام اقدامات تهاجمی، اطمینان خود را افزایش دهید. Smart Fusion برای ارزیابی جامع پیش و پس از مداخله، به شما اجازه می‌دهد تا در هر حالت تصویربرداری اولتراسوند اعم از داپلر رنگی یا کنتراست افزوده (CEUS) به کار خود بپردازید.

    

   Liver Metastasis

    

   Smart Fusion مجموعه داده‌های سه‌بعدی DICOM از تمام مدالیته‌های اصلی تصویربرداری شامل MRI و CT scan را خوانده و تصاویر متناظر آن را در کنار تصویر زنده سونوگرافی، نمایش می‌دهد.

    

    


     

   • Smart Navigation

   برای افزایش ایمنی بیمار و دقت تصویربرداری حین اقدامات درمانی تحت تصویربرداری اولتراسوند، موقعیت و جهت نوک سوزن‌های نمونه‌برداری در دستگاه Aplio، برای حداکثر سه سوزن، به صورت الکترونیکی قابل ردیابی است. نمایش خطوط رنگی مجازی متناظر با مکان سوزن نمونه‌برداری در تصویر زنده، جهت‌یابی سوزن را تسهیل می‌کند.

    

    


   • BEAM

   روش نمونه‌برداری ارتقا یافته خودکار (BEAM) شرکت Canon تصویرسازی واضح‌تری از سوزن نمونه‌برداری را در تصویر زنده سونوگرافی فراهم می‌کند. BEAM با تمام اندازه‌های معمول سوزن‌های نمونه‌برداری کارایی دارد و مشاهده‌پذیری سوزن را افزایش می‌دهد. این قابلیت سه درجه ارتقا برای مشاهده‌پذیری سوزن ارائه می‌دهد و بهترین زاویه اسکن را به طور خودکار انتخاب می‌کند.

    

    


   • نشانگر مرکزی

   نشانگر مرکزی Aplio ابزاری چالاک و روان برای مقایسه موقعیت یک ضایعه خاص یا ناحیه مورد نظر در تصویر سونوگرافی با موقعیت متناظر آن روی پوست، یا بالعکس، می‌باشد. این قابلیت می‌تواند روند نمونه‌برداری یا تصویربرداری با مدالیته‌های دیگر را تسهیل کند.

    

بستن