• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
PRECISION, CONTROL AND AN AMAZINGLY CLEAR PICTURE
 • بررسی محصول
 • فناوری تصویربرداری
 • مزایای بهره‌وری
 • کاربردهای پیشرفته
استعلام قیمت
  • دقت، هدایت و تصویر با وضوح شگرف

   Aplio™ 400 در هر زمینه‌ای از تصویربرداری پا به عرصه می‌گذارد. این دستگاه با تضمین این که هر معاینه کیفیت بهینه را داراست؛ کیفیت تصاویر بی‌نظیر، بهره‌وری عالی و گردش‌کار ارگونومیکی را به همراه کنسولی که کاملا قابل تنظیم است؛ به ارمغان می‌آورد. ابزار های تخصصی، قابلیت‌های تصویربرداری حجمی حرفه‌ای و گزینه‌های کمّی‌سازی پیشگامانه این دستگاه به شما اجازه می‌دهد تا همواره نیازهای کلینیکی‌تان را برآورده کنید.

  • از تصویر عالی لذت ببرید
   از تصویر عالی لذت ببرید

   استفاده از کیفیت تصویر عالی، تشخیص سریع و مطمئن را رقم می‌زند.

    

  • دیدن نادیدنی‌ها
   دیدن نادیدنی‌ها

   با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد و مبدعانه تصویربرداری از عروق بسیار ظریف (SMI) شرکت Canon، محدوده دیداری جریان خون را گسترش دهید.

  • Luminance
   Luminance

   ویژگی Luminance به شما کمک می‌کند تا تغییرات پاتولوژیک و نقص‌های پوستی را بهتر و با وضوح بیشتر، تشخیص دهید.

    

  • ابزارهای تخصصی
   ابزارهای تخصصی

   Aplio مجموعه‌ای از ابزارهای تخصصی را به شما ارائه می‌دهد تا اطمینان تشخیصی خود را افزایش دهید.

    

  • دستگاهی که کاملاً قابل تنظیم است
   دستگاهی که کاملاً قابل تنظیم است

   Aplio قابلیت این را دارد که منطبق بر نیاز کلینیکی یا ترجیح شخصی شما، تنظیم گردد.

    

  • بهره‌وری نامحدود
   بهره‌وری نامحدود

   Aplio از مرحله تصویربرداری تا کمّی‌سازی و از گزارش‌دهی تا بایگانی‌سازی، همواره طیف وسیعی از راهکار‌های مناسب را ارائه می‌دهد.

    

 • فناوری تصویربرداری

  همواره از تصویر عالی لذت ببرید.

  • همواره از تصویر عالی لذت ببرید

   هر یک از تکنولوژی‌های تصویربرداری منحصر به فرد Canon با کاهش نویز، تقویت سیگنال و بهبود ویژگی‌های بصری، کیفیت تصویر خوبی را برای شما فراهم می‌آورد. قابلیت متحولانه "شکل‌دهنده پرتوی چگال" (High Density Beamformer) در دستگاه Aplio از پیشرفته‌ترین تکنیک‌های پردازش سیگنال دیجیتال بهره می‌برد تا پرتوهای فراصوت را نسبت به دستگاه‌های دیگر با دقت و انعطاف بیشتری کنترل کند.

    

   • +Precision Imaging and Precision

   با تکنولوژی جدید و ارتقا یافته Precision Imaging در Aplio می‌توانید تصویربرداری اولتراسوند را واقعی‌تر از همیشه، تجربه کنید.

    

    


    

   • +™ApliPure

   افتراق بافتی و کنتراست تصویر را افزایش می‌دهد و با کاهش نویز نقطه‌ای، جلوه بصری تصویر را بهبود می‌بخشد.

    

    


   • Differential Tissue Harmonics

   تصویربرداری هارمونیک افتراقی بافت (Differential Tissue Harmonic) وضوح تصویر بارزی را ژرفتر از همیشه، ارائه می‌دهد.

    

    


   • Color SMI

   در حالی که تصویربرداری داپلر رنگی معمولی (شکل سمت چپ) از نمایش جریان خون در ظریف‌ترین عروق ناتوان است، SMI (شکل سمت راست) به طور موثری جریان خون را از حرکت بافت مجاور عروق تمیز می‌دهد و در عین حال، ظریف‌ترین مولفه‌های عروقی با جریان خون کم را با وضوح و جزئیات بی‌همتایی به نمایش می‌گذارد.

    

  • جزئیات استثنایی برای تشخیص دقیق‌تر

   پزشکان پر مشغله و بیماران، همگی از تصویربرداری با وضوح بالا و سونوگرافی حجمی Aplio400 بهره‌مند می‌شوند. مجموعه تصویربرداری حجمی Aplio قابلیت تشخیصی شما را به بعد جدیدی از تصویربرداری با کیفیت تصویر فوق‌العاده و گردش‌کار بی‌نقصان گسترش می‌دهد.

    

    

   • (Advanced Dynamic Flow™ (ADF

   این ویژگی ضمن حفظ کیفیت تصویر B-mode، جریان خون را به صورت جهت‌دار و با دقت و frame rate بالا، نمایش می‌دهد.

    

    


    

   • Luminance

   Luminance یک تکنیک ترکیب سطح مبتکرانه است که جلوه بصری هموارتر و طبیعی‌تری از پوست جنین را به ارمغان آورده و کیفیت تصویر و اثربخشی مناسبی فراهم می‌آورد. در این قابلیت، منبع نوری که آزادنه می‌تواند جابجا شود؛ بازخورد بصری موثری از عمق و جزئیات ایجاد می‌کند. تغییر موقعیت منبع نور در تشخیص بهتر و دقیقتر تغییرات پاتولوژیکی و نقص‌های پوستی به شما کمک می‌کند.

    

    


   • بازسازی تصویر چندصفحه‌ای (MPR)

   قابلیت MPR به شما اجازه می‌دهد تا یک ساختار خاص یا ناحیه دلخواهی (ROI) از تصویر را در سه صفحه متعامد، به صورت همزمان در کنار یک تصویر ترکیب سطحی یا حجمی، مشاهده نمایید. اطلاعات ساختاری موجود در تصویر با کیفیت سطح مقاطع متعامد به شما در شناخت ارتباطات ساختاری و ابعاد ضایعه‌ها، یاری می‌رساند.

    

    


    

   • MultiView

   با استفاده از  MultiView در یک لحظه می‌توانید سطح مقاطع مختلفی از یک حجم دلخواه را اتخاذ کنید. نمایش حاصل از تصاویر برش خورده در صفحات موازی، یک ابزار بسیار موثر برای ارزیابی ضایعه‌ها و ساختار آنها فراهم می‌آورد. MultiView  به شما امکان می‌دهد تا یک حجم مورد نظر را در هر جهت دلخواه برش داده و تصاویر با کیفیت آن را نمایش دهید که متعاقباً، سبب افزایش اطمینان تشخیصی شما می‌شود.

    

 • مزایای بهره‌وری

  کارایی و هوش به هم می‌پیوندند.

  • کارایی و هوش به هم می‌پیوندند

   ویژگی منحصر به فرد  +iStyle در محصولات Canon مجموعه‌ای از فناوری‌هایی را ارائه می‌دهد که آزادی عمل شما را با کاهش تعداد دفعات لمس دکمه‌ها، بهبود گردش‌کار و افزایش سازگاری شما با روند معاینات‌تان تامین می‌کند. وزن سبک و ابعاد کوچک دستگاه، قدرت مانور زیادی به شما می‌دهد. ضمناً، کنسولی که کاملاً به دلخواه شما قابل تعریف است در کنار قابلیت‌هایی که گردش‌کار هوشمندانه‌ای را حمایت می‌کنند؛ معاینات سریعتر و بهره‌وری بیشتری را ممکن می‌سازد.

    

    

   • دکمه‌های چندکاربردی سه‌بعدی

   دکمه‌های چندکاربردی سه بعدی Aplio به منظور کاربری ساده، چهار درجه آزادی دارند. عملکرد حساس به حالت تصویربرداری آنها کاملاً قابل برنامه‌ریزی است. پس از لمس هر دکمه، گزینه‌های مرتبط با آن، به طور کاملاً قابل درکی، روی صفحه لمسی نمایش داده می‌شود.

    

    


   • تنظیمات کلینیکی Quick Start

    تغییر preset هنگام یک معاینه به علت نیاز به بهینه‌سازی پارامترها با لمس گزینه‌های مرتبط، می‌تواند شما را از گردش‌کارتان باز دارد. فهرست کاملاً قابل تنظیم Quick Start به شما اجازه می‌دهد تا فقط پارامترهای مرتبط را تنها با لمس ساده یک دکمه، تنظیم کنید.

    

    


    

   • بهینه‌سازی تصویر با QuickScan

   QuickScan به شما امکان می‌دهد تا در تمام معاینات خود با اطمینان خاطر از اینکه کیفیت تصاویر، همواره ملاک مورد قبول را دارا هستند؛ سازگاری بیشتری با روند تصویربرداری بیابید. شما می‌توانید با لمس ساده یک دکمه، کیفیت تصویر حالت دو بعدی و داپلر را به طور خودکار، بهینه سازید.

    

    


     

   • Quick Assist Protocols

    Protocol Assistant روش قابل اعتمادی را ارائه می‌دهد که تضمین کننده اجرای یک معاینه مشخص از تمامی بیماران است. به محض فعال‌سازی، این ابزار فهرستی واضح و سهل‌الوصول را روی نمایشگر رونمایی کرده و شما را حین معاینه، راهنمایی می‌کند.

    

  • مدیریت داده‌ها

   Aplio از تصویربرداری تا کمّی‌سازی و از گزارش‌دهی تا بایگانی‌سازی، مجموعه کاملی از راهکارها را ارائه می‌دهد تا به شما کمک کند معاینات کلینیکی را موثرتر مدیریت کنید. مرهون قابلیت پردازشی داده‌های خام دستگاه Aplio، شما می‌توانید همواره داده‌های کلینیکی خود را بدون هیچ گونه نقص عملکردی، بازبینی، تحلیل، گزارش‌دهی و بایگانی نمایید. Aplio برای دربرگرفتن استانداردهای شبکه باز طراحی شده است تا اجتماع آسان تنوع وسیعی از محیط‌های شبکه را تسهیل کند.

    

    

   • مدیریت داده‌های معاینات

   سیستم جامع مدیریت تصویر و بیمار Aplio به شما اجازه می‌دهد تا داده‌های معاینات خود شامل تصاویر کلینیکی، داده‌های خام و گزارش‌های ساختار یافته را قبل از ارسال به شبکه PACS به سهولت، روی دستگاه بازبینی و مدیریت نمایید. اگر معاینه خاصی در ترتیب درست واقع نشده باشد؛ ویژگی بُر زدن Aplio به شما اجازه می‌دهد تا تصاویر را قبل از ارسال به شبکه PACS در جای مناسب خود و به ترتیب درست، جایگذاری کنید.

    

   Managing study data

    


    

   • انتقال داده‌های کلینیکی

   Aplio برای مستندسازی و ارسال داده‌ها دارای یک DVD writer و تعدادی درگاه USB می‌باشد. برای مکتوب‌سازی مستندات، دستگاه می‌تواند به DVD recorder و پرینتر پزشکی مجهز شود. برای اتصال Aplio به وسایل خارجی مثل مانیتور اضافی، رابط ویدئوی دیجیتال نیز روی دستگاه موجود است.

    

   Exporting your clinical data

    


    

   • گزینه‌های گزارش‌دهی

   قابلیت‌های جامع Aplio به شما اجازه می‌دهد که به طور نیمه خودکار، اندازه‌گیری‌ها، نمودارها، تصاویر کلینیکی و متون را گزارش‌دهی کنید. قالب گزارش‌ها منطبق بر استانداردهای سازمانی شما قابل تنظیم هستند. اگر تمایل داشته باشید که به صورت offline گزارش‌دهی نمایید؛ محدوده وسیعی از راهکارهای اتصال‌پذیری و workstation را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

    

   Reporting options

  • ULTRAEXTEND FX
   ULTRAEXTEND FX

   workstation شرکت Canon، دسترسی کامل به داده‌های کلینیکی و ابزارهای تخصصی را هرجا و هر زمان که نیاز باشد؛ برای شما فراهم می‌سازد. با قابلیت پردازشی داده خام این دستگاه و ابزارهای تخصصی آن، می‌توانید داده‌های خود را به سرعت و سهولت بازبینی، تحلیل، گزارش‌دهی و بایگانی نمایید.

    

 • کاربردهای پیشرفته

  ابزارهای تخصصی که در ارزیابی بیماری‌ها به شما کمک می‌کنند.

  • ابزارهای تخصصی که در ارزیابی بیماری‌ها به شما کمک می‌کنند

   مرهون پیشرفته‌ترین صنعت Realtime Application Platform ، Aplio  محدوده کاملی از فناوری‌های انحصاری و در عمل به اثبات رسیده را برای افزایش اطمینان تشخیصی شما فراهم می‌کند. این فناوری‌های پیشرفته با ارائه اطلاعات تکمیلی ارزشمند در قالبی کمّی، پارامتری و قابل فهم، به شما کمک می‌کند تا برای رسیدن به پاسخ تشخیصی، از انجام معاینات اضافی اجتناب کنید. در نتیجه، می‌توانید در مخارج صرفه‌جویی کرده و بهره‌وری سازمانی خود را ارتقا دهید.

    

   • اولتراسوند کنتراست افزوده (CEUS)

   مجموعه جامع تصویربرداری کنتراست افزوده (CEUS) شرکت Canon به شما اجازه می‌دهد تا تغییرات خون‌رسانی به عروق (perfusion) را برای محدوده وسیعی از تنظیمات کلینیکی ارزیابی کنید. محدوده وسیعی از پروب‌ها تا حداکثر 24 مورد شامل پروب‌های فرکانس بالا، درون حفره‌ای، حین جراحی و سه‌بعدی، بسته به نوع رده‌بندی دستگاه، توانایی تامین تصویربرداری کنتراست افزوده را دارند.

    

    


   • ™MicroPure

   MicroPure ابزار کلینیکی مبدعانه‌ای است که به شما کمک می‌کند تا نقاط ریز آهکی شده (microcalcification) را به عنوان شاخصی برای بدخیمی، در بافت سینه یا اندام‌های دیگر، تشخیص دهید. این تکنیک به طور خودکار، نقاط آهکی شده را در تصویر دو بعدی سونوگرافی، به صورت نقاط سفید برجسته و پررنگ، نمایش می‌دهد. MicroPure می‌تواند پشتیبانی موثری را برای نمونه‌برداری‌های دقیق تحت تصویربرداری اولتراسوند به عمل آورد. 

    

    


   • ارتجاع‌نگاری بی‌درنگ (Realtime Elastography) 

   قابلیت ارتجاع‌نگاری (elastography) جامع Canon به شما در موقعیت‌یابی و ارزیابی دقیق، حساس و تکرارپذیر توده‌های قابل لمس، برای محدوده وسیعی از کاربردهای کلینیکی، یاری می‌رساند. درجات مختلف ارتجاع‌پذیری بافت را در تصویربرداری پارامتری می توان با نمایش رنگ‌بندی شده، کمّی‌سازی کرد تا تغییرات بافتی مشکوک در تصویر سونوگرافی، به صورت کمّی و دیداری، مکشوف شوند.

    

    


   • Shear Wave
    فناوری موج برشی (shear wave) شرکت Canon Medical یک نمایش بصری پویا از سفتی بافت را در انواع شرایط بالینی، اعم از معاینه شکم یا اندام‌های کوچک ارائه می‌دهد. این ابزار بسیار دقیق و تکرارپذیر، اندازه‌گیری و گزارش‌دهی کاملاً یکپارچه‌ای را فراهم می‌آورد.

    

    


    

   • Smart Fusion

   قابلیت Smart Fusion تصاویر سونوگرافی بی‌درنگ (real time) را با تصاویر CT ،MR یا داده‌های اولتراسوند از پیش اتخاذ شده، ادغام می‌کند و به شما امکان می‌دهد تا ضایعه‌ها را به راحتی، شناسایی و مقایسه کرده و به طور ایمن، آناتومی‌های پیچیده را پیمایش کنید. برای ارزیابی جامع، Smart Fusion شما را قادر می‌سازد تا در چندین حالت تصویربرداری، از جمله داپلر رنگی و کنتراست افزوده با تزریق ماده حاجب (CEUS) به معاینات خود بپردازید.

    

    


   • BEAM

   روش نمونه‌برداری ارتقا یافته خودکار (BEAM) شرکت Canon تصویرسازی واضح‌تری از سوزن نمونه‌برداری را در تصویر زنده سونوگرافی ارائه می‌کند. BEAM با تمام اندازه‌های معمول سوزن‌های نمونه‌برداری کارایی دارد و مشاهده‌پذیری سوزن را افزایش می‌دهد. این قابلیت سه درجه ارتقا برای مشاهده‌پذیری سوزن ارائه می‌دهد و بهترین زاویه اسکن را به طور خودکار انتخاب می‌کند.

    

  • آن را هرجا و هر زمان که نیاز دارید؛ بیابید

   Aplio 400 با ارائه وسیع‌ترین طیف ابزارهای قدرتمند بالینی برای تصویربرداری پیشرفته و کمّی با عملکرد داده‌های خام، به شما کمک می‌کند تا اطمینان و توان تشخیصی را هر روز و برای هر بیمار بهبود ببخشید. امکانات جامع پردازنده این دستگاه به شما امکان می‌دهد تا نتایج مطالعات و معاینات خود را به راحتی، در سیستم یا در محیط شبکه، مرور کرده، مدیریت کنید و گزارش دهید.

    

    

   • Stress Echo

   Aplio یک بسته جامع stress echo را برای ارزیابی سریع و دقیق حرکت دیواره قلب عرضه می‌کند. این بسته از پروتکل‌های استاندارد و قابل تعریف توسط کاربر برای اعمال استرس به دو شیوه فیزیکی و دارویی، پشتیبانی می‌کند.

    

    


    

   • Pulsed-Wave-TDI

   Aplio تصاویر Tissue Doppler با frame rate بالا و نمودار طیف Pulsed-Wave-TDI با کیفیت بالا را برای تشخیص زمان‌بندی دقیق فعالیت قلب در دو قالب بصری و کمّی، ارائه می‌دهد.

    

    


    

   • ردیابی حرکت دیواره قلب (Wall Motion Tracking)

   فناوری انحصاری ردیابی نقاط (speckle tracking) Canon که زیربنای Wall Motion Tracking است؛ شناختی سریع، بصری و کمّی از حرکت موضعی دیواره‌های ماهیچه قلب را با وضوح و دقت بی‌نظیری، فراهم می‌آورد. با استفاده از Aplio می‌توانید پارامترهایی مانند کرنش (strain)، نرخ کرنش (strain rate) و میزان جابجایی ماهیچه قلب را حین معاینه یا هر زمانی بعد از آن، با استفاده از گزینه‌های روی کنسول یا صفحه لمسی، ارزیابی کرده و کمّی‌سازی نمایید.

    

    


    

   • Auto IMT

   ضخامت غشای درونی - میانی (IMT) شریان کاروتید پارامتر مهمی برای تخمین خطر بیماری پیش رونده قلبی-عروقی بیمار می‌باشد. Aplio ابزار سهل‌الوصولی را برای اندازه‌گیری ضخامت غشای درونی - میانی دیواره رگ در دیواره نزدیک و دور از پروب، به صورت خودکار در یک زاویه بهینه از تابش فراصوت، فراهم می‌آورد.

    

بستن