• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
PERSONALIZED PRODUCTIVITY
 • بررسی محصول
 • فناوری تصویربرداری
 • مزایای بهره‌وری
 • کاربردهای پیشرفته
استعلام قیمت
  • بهره‌وری شخصی

   برای کارایی‌های پیشرفته و با اطمینان همیشگی، فراتر از Aplio 300 را نجویید! این دستگاه مقرون به صرفه، سود بخش، چندکاربردی و شکیل، تصویربرداری فوق‌العاده‌ای را با عمق نفوذ و جزئیات بارزی برای طیف وسیعی از متخصصان بالینی، به ارمغان می‌آورد. قابلیت‌های جامع موجود در این دستگاه به شما اجازه می‌دهد تا تصاویر را به سهولت روی دستگاه یا محیط شبکه، بازبینی، مدیریت و گزارش‌دهی کنید.

    

  • از تصویر عالی لذت ببرید
   از تصویر عالی لذت ببرید

   استفاده از کیفیت تصویر عالی، تشخیص سریع و مطمئن را رقم می‌زند.

    

  • دستگاهی که کاملاً قابل تنظیم است
   دستگاهی که کاملاً قابل تنظیم است

   Aplio را منطبق بر نیاز کلینیکی یا ترجیح شخصی خود، تنظیم نمایید.

    

  • Luminance
   Luminance

   ویژگی Luminance به شما کمک می‌کند تا تغییرات پاتولوژیک و نقص‌های پوستی را بهتر و با وضوح بیشتر، تشخیص دهید.

    

  • ابزارهای تخصصی
   ابزارهای تخصصی

   Aplio مجموعه‌ای از ابزارهای تخصصی را به شما ارائه می‌دهد تا اطمینان تشخیصی خود را افزایش دهید.

    

 • فناوری تصویربرداری

  از تصویر عالی لذت ببرید.

  • از تصویر عالی لذت ببرید

   در شرکت Canon ما معتقدیم که تنها بهترین کیفیت تصویر، تشخیص سریع و مطمئن را ممکن می‌سازد. هر یک از فناوری‌های تصویربرداری منحصر به فرد Canon با کاهش نویز، تقویت سیگنال و بهبود ویژگی‌های بصری، کیفیت تصویر خوبی را برای شما فراهم می‌آورد. قابلیت متحولانه "شکل‌دهنده پرتوی چگال" (High Density Beamformer) در دستگاه Aplio از پیشرفته‌ترین تکنیک‌های پردازش سیگنال دیجیتال بهره می‌برد تا پرتوهای فراصوت را نسبت به دستگاه‌های دیگر با دقت و انعطاف بیشتری کنترل کند.

    

   • +Precision Imaging and Precision

   با فناوری جدید و ارتقا یافته Precision Imaging در Aplio می‌توانید تصویربرداری اولتراسوند را واقعی‌تر از همیشه، تجربه کنید.

    

    


   • +™ApliPure

   افتراق بافتی و کنتراست تصویر را افزایش می‌دهد و با کاهش نویز نقطه‌ای، جلوه بصری تصویر را بهبود می‌بخشد.

    

    


   • Differential Tissue Harmonics

   تصویربرداری هارمونیک افتراقی بافت (Differential Tissue Harmonic) وضوح تصویر بارزی را ژرفتر از همیشه، ارائه می‌دهد.

    

    


   • (Advanced Dynamic Flow™ (ADF

   این ویژگی ضمن حفظ کیفیت تصویر B-mode، جریان خون را به صورت جهت‌دار و با دقت و frame rate بالا، نمایش می‌دهد.

    

    


    

   • Color Power Angio

   ویژگی Color Power Angio حساسیت و عمق نفوذ Power Doppler را با اطلاعات داپلر رنگی از حرکت جریان خون به صورت جهت‌دار، به شیوه‌ای دقیق ترکیب می‌کند تا به شما امکان دهد که پرفیوژن بافت را با دقت بیشتری، به ویژه در عمق‌های بیشتر، تعیین کنید.

    

    


   • BEAM

   قابلیت BEAM مشاهده‌پذیری سوزن نمونه‌برداری را افزایش می‌دهد و با تمام اندازه‌های معمول سوزن‌های نمونه‌برداری کارایی دارد.

    

    

  • بعد جدیدی از تصویربرداری و معاینات مداخله‌ای

   مجموعه تصویربرداری حجمی سه بعدی و چهار بعدی جامع Aplio با ارائه ترکیب‌بندی‌های دقیق و امکان برش‌زدن‌های حجمی دلخواه در تصویر زنده یا ذخیره شده، توانمندی تشخیصی شما را به بعد دیگری از تصویربرداری و معاینات مداخله‌ای ارتقا می‌دهد. 

   "عملگر ترکیب حجمی با دانسیته بالا" در دستگاه Aplio کیفیت تصویر فوق‌العاده‌ای را با نرخ حجمی بالا و بدون هیچ نقصانی در نتایج کلینیکی، ارائه می‌دهد.

    

   • Luminance

   قابلیت Luminance یک تکنیک تصویرسازی ترکیب سطح مبتکرانه است که جلوه بصری هموارتر و طبیعی‌تری از پوست جنین را به ارمغان آورده و کیفیت تصویر و اثربخشی مناسبی فراهم می‌آورد. در این قابلیت، منبع نوری که آزادنه می‌تواند جابجا شود؛ بازخورد بصری موثری از عمق و جزئیات ایجاد می‌کند. تغییر موقعیت منبع نور در تشخیص بهتر و دقیقتر تغییرات پاتولوژیکی و نقص‌های پوستی، به شما کمک می‌کند.

    

    


   • بازسازی تصویر چندصفحه‌ای (MPR)

   قابلیت MPR به شما اجازه می‌دهد تا یک ساختار خاص یا ناحیه دلخواهی (ROI) از تصویر را در سه صفحه متعامد، به صورت همزمان در کنار یک تصویر ترکیب سطحی یا حجمی، مشاهده نمایید. اطلاعات ساختاری موجود در تصویر با کیفیت سطح مقاطع متعامد به شما در شناخت ارتباطات ساختاری و ابعاد ضایعه‌ها، یاری می‌رساند.

    

    


   • MultiView

   با استفاده از قابلیت MultiView در یک لحظه می‌توانید سطح مقاطع مختلفی از یک حجم دلخواه را اتخاذ کنید. نمایش حاصل از تصاویر برش خورده در صفحات موازی، یک ابزار بسیار موثر برای ارزیابی ضایعه‌ها و ساختار آنها فراهم می‌آورد. MultiView  به شما امکان می‌دهد تا یک حجم مورد نظر را در هر جهت دلخواه برش داده و تصاویر با کیفیت آن را نمایش دهید که متعاقباً، سبب افزایش اطمینان تشخیصی شما می‌شود.

    

    


   • Smart 3D

   گزینه Smart 3D بدون نیاز به پروب اختصاصی سه‌بعدی، تصویربرداری حجمی را آسان و کارآمد می‌سازد. Smart 3D با تمام پروب‌های خطی و کانوکس استاندارد سازگار است و از چندین حالت تصویربرداری، شامل تصویر grayscale، داپلر رنگی، ADF ،SMI  ، power Doppler و تصویربرداری الاستوگرافی موج برشی (shear wave) پشتیبانی می‌کند.

    

    

    

 • مزایای بهره‌وری

  کارایی و هوش به هم می‌پیوندند.

  • کارایی و هوش به هم می‌پیوندند

   ویژگی منحصر به فرد  +iStyle در محصولات Canon مجموعه‌ای از فناوری‌هایی را ارائه می‌دهد که آزادی عمل شما را با کاهش تعداد دفعات لمس دکمه‌ها، بهبود گردش‌کار و افزایش سازگاری شما با روند معاینات‌تان تامین می‌کند. وزن سبک و ابعاد کوچک دستگاه، قدرت مانور زیادی به شما می‌دهد. ضمناً، کنسولی که کاملاً به دلخواه شما قابل تعریف است در کنار قابلیت‌هایی که گردش‌کار هوشمندانه‌ای را حمایت می‌کنند؛ معاینات سریعتر و بهره‌وری بیشتری را ممکن می‌سازد.

    

    

   • کنسولی که کاملاً برنامه‌ریزی می‌شود

   شما می‌توانید کنسول Aplio را منطبق بر نیازهای کلینیکی یا تمایل شخصی خود به سادگی، با تغییر عملکرد دکمه‌های مورد نظرتان، تنظیم کنید. این قابلیت باعث دسترسی بهتر به گزینه‌ها، کاهش دفعات لمس دکمه‌ها و یادگیری سریعتر می‌شود.

   صفحه لمسی حساس به حالت تصویربرداری که قابلیت برنامه‌ریزی شدن دارد؛ دسترسی مستقیم به اندازه‌گیری‌های پیچیده، برچسب و عملکردهای پیشرفته را ممکن می‌سازد.

    

    


    

   • تنظیمات کلینیکی Quick Start

   تغییر preset هنگام یک معاینه به علت نیاز به بهینه‌سازی پارامترها با لمس گزینه‌های مرتبط، می‌تواند شما را از گردش‌کارتان باز دارد. فهرست کاملاً قابل تنظیم Quick Start به شما اجازه می‌دهد تا فقط پارامترهای مرتبط را تنها با لمس ساده یک دکمه، تنظیم کنید.

    

    


    

   • بهینه‌سازی تصویر با QuickScan

   QuickScan به شما امکان می‌دهد تا در تمام معاینات خود با اطمینان خاطر از اینکه کیفیت تصاویر، همواره ملاک مورد قبول را دارا هستند؛ سازگاری بیشتری با روند تصویربرداری بیابید. شما می‌توانید با لمس ساده یک دکمه، کیفیت تصویر حالت دو بعدی و داپلر را به طور خودکار، بهینه سازید.

    

    

  • مدیریت داده‌ها

   Canon در هر مقوله از تصویربرداری تا کمّی‌سازی و از گزارش‌دهی تا بایگانی‌سازی، مجموعه کاملی از راهکار‌ها را ارائه می‌دهد تا به شما کمک کند معاینات کلینیکی را موثرتر مدیریت کنید. مرهون قابلیت پردازشی داده‌های خام دستگاه Aplio، شما می‌توانید همواره داده‌های کلینیکی خود را بدون هیچ گونه نقص عملکردی، بازبینی، تحلیل، گزارش‌دهی و بایگانی نمایید. Aplio برای دربرگرفتن استانداردهای شبکه باز طراحی شده است تا اجتماع آسان تنوع وسیعی از محیط‌های شبکه را تسهیل کند.

    

    

   • مدیریت داده‌های معاینات

   سیستم جامع مدیریت تصویر و بیمار Aplio به شما اجازه می‌دهد تا داده‌های معاینات خود شامل تصاویر کلینیکی، داده‌های خام و گزارش‌های ساختار یافته را قبل از ارسال به شبکه PACS به سهولت روی دستگاه، بازبینی و مدیریت نمایید. اگر معاینه خاصی در ترتیب درست واقع نشده باشد؛ ویژگی بُر زدن Aplio به شما اجازه می‌دهد تا تصاویر را قبل از ارسال به شبکه PACS در جای مناسب خود و به ترتیب درست، جایگذاری کنید.

    

    


    

   • انتقال داده‌های کلینیکی

   Aplio برای مستندسازی و ارسال داده‌ها دارای یک DVD writer و تعدادی درگاه USB می‌باشد. برای مکتوب‌سازی مستندات، دستگاه می‌تواند به DVD recorder و پرینتر پزشکی مجهز شود. برای اتصال Aplio به وسایل خارجی مثل مانیتور اضافی، رابط ویدئوی دیجیتال نیز روی دستگاه موجود است.

    

   Exporting your clinical data

    


    

   • گزینه‌های گزارش‌دهی

   قابلیت‌های جامع Aplio به شما اجازه می‌دهد که به طور نیمه خودکار، اندازه‌گیری‌ها، نمودارها، تصاویر کلینیکی و متون را گزارش‌دهی کنید. قالب گزارش‌ها منطبق بر استانداردهای سازمانی شما قابل تنظیم هستند. اگر تمایل داشته باشید که به صورت offline گزارش‌دهی نمایید؛ محدوده وسیعی از راهکارهای اتصال‌پذیری و workstation را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

    

    

  • ULTRAEXTEND FX
   ULTRAEXTEND FX

   workstation شرکت Canon، دسترسی کامل به داده‌های کلینیکی و ابزارهای تخصصی را هرجا و هر زمان که نیاز باشد؛ برای شما فراهم می‌سازد. با قابلیت پردازشی داده خام این دستگاه و ابزارهای تخصصی آن، می‌توانید داده‌های خود را به سرعت و سهولت بازبینی، تحلیل، گزارش‌دهی و بایگانی نمایید.

    

 • کاربردهای پیشرفته

  ابزارهای تخصصی که در ارزیابی بیماری‌ها به شما کمک می‌کنند.

  • ابزارهای تخصصی که در ارزیابی بیماری‌ها به شما کمک می‌کنند

   مرهون پیشرفته‌ترین صنعت Realtime Application Platform ، Aplio  محدوده کاملی از فناوری‌های انحصاری و در عمل به اثبات رسیده را برای افزایش اطمینان تشخیصی شما فراهم می‌کند. این فناوری‌های پیشرفته با ارائه اطلاعات تکمیلی ارزشمند در قالبی کمّی، پارامتری و  قابل فهم، به شما کمک می‌کند تا برای رسیدن به پاسخ تشخیصی، از انجام معاینات اضافی اجتناب کنید. در نتیجه، می‌توانید در مخارج صرفه‌جویی کرده و بهره‌وری سازمانی خود را ارتقا دهید.

    

   • اولتراسوند کنتراست افزوده با ماده حاجب (CEUS)

   مجموعه جامع تصویربرداری کنتراست افزوده با استفاده از ماده حاجب (CEUS) شرکت Canon به شما اجازه می‌دهد تا تغییرات خون‌رسانی به عروق (perfusion) را برای محدوده وسیعی از تنظیمات کلینیکی ارزیابی کنید. محدوده وسیعی از پروب‌ها تا حداکثر 24 مورد شامل پروب‌های فرکانس بالا، درون حفره‌ای، حین جراحی و سه‌بعدی، بسته به نوع رده‌بندی دستگاه، توانایی تامین تصویربرداری کنتراست افزوده را دارند.

    

   Liver filiae

    


   • ارتجاع‌نگاری بی‌درنگ (Realtime Elastography) 

   قابلیت ارتجاع‌نگاری (elastography) جامع Canon به شما در موقعیت‌یابی و ارزیابی دقیق، حساس و تکرارپذیر توده‌های قابل لمس در محدوده وسیعی از کاربردهای کلینیکی، یاری می‌رساند. درجات مختلف ارتجاع‌پذیری بافت را در تصویربرداری پارامتری می‌توان با نمایش رنگ‌بندی شده، کمّی‌سازی کرد تا تغییرات بافتی مشکوک در تصویر سونوگرافی، به صورت کمّی و دیداری، مکشوف شوند.

    

   Non-malignant breast adenosis

    


   • ردیابی حرکت دیواره قلب (Wall Motion Tracking)

   فناوری انحصاری ردیابی نقاط (speckle tracking) Canon که زیربنای Wall Motion Tracking است؛ شناختی سریع، بصری و کمّی از حرکت موضعی دیواره‌های ماهیچه قلب را با وضوح و دقت بی‌نظیری فراهم می‌آورد. با استفاده از Aplio می‌توانید پارامترهایی مانند کرنش (strain)، نرخ کرنش (strain rate) و میزان جابجایی ماهیچه قلب را حین معاینه یا هر زمانی بعد از آن، با استفاده از گزینه‌های روی کنسول یا صفحه لمسی، ارزیابی کرده و کمّی‌سازی نمایید.

    

   Left ventricle

    

    

بستن