• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
SEE IT WHEN YOU NEED IT
 • بررسی محصول
 • فناوری تصویربرداری
 • مزایای بهره‌وری
 • کاربردهای پیشرفته
استعلام قیمت
  • آن را هرجا و هر زمان که نیاز دارید؛ بیابید
   آن را هرجا و هر زمان که نیاز دارید؛ بیابید

   برای کارایی‌های پیشرفته و با اطمینان همیشگی، فراتر از Aplio را نجویید! این دستگاه کارایی فوق‌العاده‌ای برای دقت کلینیکی، اطمینان تشخیصی و بهره‌وری سازمانی به ارمغان می‌آورد.

   این دستگاه با محفظه نگهداری پردازش الکترونیکی کوچکتر و سبکتر، به گونه‌ای طراحی شده است تا پویایی را افزایش دهد؛ مشاهده تصاویر را بهینه سازد و گردش‌کار ارگونومیکی را برای شما مهیا کند. ویژگی جامع  +™iStyle برای شما قابلیت‌هایی خودکار و ارتقایی ارزشمند در گردش‌کارتان فراهم می‌آورد که به شما اجازه می‌دهد؛ روی بیمار تمرکز کنید و نتیجتاً، بازده و سازگاری روی معاینات‌تان را افزایش دهید.

   Aplio با ارائه وسیع‌ترین ابزارهای کلینیکی قدرتمند برای مشاهده و کمّی‌سازی‌های پیشرفته با داده خام، به شما کمک می‌کند تا اطمینان تشخیصی خود را ارتقا دهید و هر روز و روی هر بیمار، به پیشرفت مدنظرتان، دست یابید.

   قابلیت‌های جامع تعبیه شده روی دستگاه به شما اجازه می‌دهد تا معاینات خود را به سهولت روی دستگاه یا روی محیط شبکه، بازبینی، مدیریت و گزارش‌دهی نمایید.

    

 • فناوری تصویربرداری

  همواره از تصویر عالی لذت ببرید.

  • همواره از تصویر عالی لذت ببرید

   هر یک از تکنولوژی‌های تصویربرداری منحصر به فرد Canon با کاهش نویز، تقویت سیگنال و بهبود ویژگی‌های بصری، کیفیت تصویر خوبی را برای شما فراهم می‌آورد. قابلیت متحولانه "شکل‌دهنده پرتوی چگال" (High Density Beamformer) در دستگاه Aplio از پیشرفته‌ترین تکنیک‌های پردازش سیگنال دیجیتال بهره می‌برد تا پرتوهای فراصوت را نسبت به دستگاه‌های دیگر با دقت و انعطاف بیشتری کنترل کند.

    

   • Tissue Enhancement

   قابلیت Tissue Enhancement در دستگاه Aplio در ترکیب با تکنولوژی تصویربرداری افتراق سیگنال هارمونیک بافتی، تصاویر سونوگرافی را با وضوح و همواری شگفت‌آوری، ارائه می‌دهد. Tissue Enhancement ضمن کاهش نویز به طور موثر، یکنواختی تصویر و نمایش مزرهای دیواره داخلی قلب (اندوکارد) را خصوصاً، در بیمارانی که تصویربرداری از آنها مشکل است؛ به طور چشم‌گیری بهبود می‌بخشد.

    

   Left Ventricle

    


   • اکوکاردیوگرافی از میان مری (TEE)

   پروب‌های اکوکاردیوگرافی میان مری (TEE) Canon برای بزرگسالان و اطفال، به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا استحکام و اطمینان‌پذیری بالایی داشته باشند. محور منعطف و در عین حال مقاوم آنها، ورود به مری را راحت کرده و با استفاده از سرامیک‌های کارآمد، تصاویری استثنایی در تمام حالات تصویربرداری اعم از داپلر رنگی، داپلر طیفی و داپلر بافتی ارائه می‌کنند. Aplio می‌تواند بنا به میل شما، به پروب‌های دستی یا موتوری مجهز شود. 

    

   Aortic Valve

    


   • تکنولوژی داپلر

    تکنولوژی پردازش سیگنال و پروب‌های با پهنای باند وسیع Aplio حساسیت، عمق نفوذ و قدرت تفکیک مکانی فوق‌العاده‌ای را در تمام حالات داپلر ایجاد کرده و به شما کمک می‌کند تا جت‌های کوچک و الگوهای جریان خون پیچیده را به سهولت نشان دهید. قابلیت قدرتمند ردیابی خودکار (auto trace) طیف جریان خون، به شما کمک می‌کند تا اندازه‌گیری‌های کمّی را با اطمینان و سریع انجام دهید.

    

   Mitral regurgitation

    


   • تصویربرداری داپلر بافتی (TDI)

   داپلر بافتی ابزاری استاندارد برای ارزیابی عملکرد صحیح بافت بطن چپ و راست قلب در فاز دیاستول است. Aplio تصاویر داپلر بافتی با frame rate بالا و تصاویر داپلر بافتی طیفی با کیفیتی را برای زمان‌بندی دقیق فازهای سیستول-دیاستولی قلب در دو قالب کمّی و کیفی، ارائه می‌دهد.

    

   RV Free Wall

    


   پروب‌های سبک وزن Canon به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا فشار روی کاربر را به حداقل برسانند و بازده تصویربرداری را افزایش دهند. از ویژگی‌های این پروب‌ها می‌توان به چندکاربردی بودن، خوش دست بودن، شکل ارگونومیک و کابل‌های باریک و کاملاً انعطاف‌پذیر اشاره کرد.

    

   Transducers

 • مزایای بهره‌وری

  کارایی و هوش به هم می‌پیوندند.

  • کارایی و هوش به هم می‌پیوندند
   کارایی و هوش به هم می‌پیوندند

   ویژگی منحصر به فرد  +iStyle  در محصولات Canon مجموعه‌ای از تکنولوژی‌هایی را ارائه می‌دهد که آزادی عمل شما را با کاهش تعداد دفعات لمس دکمه‌ها، بهبود گردش‌کار و افزایش سازگاری شما با روند معاینات‌تان تامین می‌کند. وزن سبک و ابعاد کوچک دستگاه، قدرت مانور زیادی به شما می‌دهد. ضمناً، کنسولی که کاملاً به دلخواه شما قابل تعریف است در کنار قابلیت‌هایی که گردش‌کار هوشمندانه‌ای را حمایت می کنند؛ معاینات سریعتر و بهره‌وری بیشتری را ممکن می‌سازد.

    

   توشیبا از تصویربرداری تا کمّی‌سازی و از گزارش‌دهی تا بایگانی‌سازی، مجموعه کاملی از راهکار‌ها را ارائه می‌دهد تا به شما کمک کند؛ معاینات کلینیکی خود را موثرتر مدیریت کنید.

    

   مرهون قابلیت پردازشی داده‌های خام دستگاه Aplio، شما می‌توانید همواره داده‌های کلینیکی خود را بدون هیچ گونه نقص عملکردی، بازبینی، تحلیل، گزارش‌دهی و بایگانی نمایید. Aplio برای دربرگرفتن استانداردهای شبکه، باز طراحی شده است تا اجتماع آسان تنوع وسیعی از محیط‌های شبکه را تسهیل کند.

    

   علاوه بر این، برای اطمینان خاطر از عملکرد خوب دستگاه به طور پیوسته، مجموعه‌ای از خدمات حمایتی و پشتیبانی را به مشتریان ارائه می‌دهیم که در نظرسنجی‌های آنان شامل بهترین‌های این صنعت بوده است.

    

    

   • رابط کاربر ارگونومیک

   طراحی فشرده Aplio با کنسول قابل تنظیم و بازوی مانیتور کاملاً متحرک، شما را در ایجاد یک محیط کار ارگونومیک برای هر کاربرد کلینیکی توانمند می‌سازد. صفحه نمایش LCD با کیفیت ممتاز با بازوی چهار محوره، می‌تواند حرکت داده شده و در زوایای دلخواه خم شود تا از فشار روی گردن، شانه و چشمان شما جلوگیری کند.

    

   Ergonomic user inferface

    


   • کنسولی که کاملاً برنامه‌ریزی می‌شود

   شما می‌توانید کنسول Aplio را منطبق بر نیازهای کلینیکی یا تمایل شخصی خود به سادگی، با تغییر عملکرد دکمه‌های مورد نظرتان، تنظیم کنید. این قابلیت باعث دسترسی بهتر به گزینه‌ها، کاهش دفعات لمس دکمه‌ها و یادگیری سریعتر می‌شود.

   صفحه لمسی حساس به حالت تصویربرداری که قابلیت برنامه‌ریزی شدن دارد؛ دسترسی مستقیم به اندازه‌گیری‌های پیچیده، برچسب‌های پیش‌فرض و عملکردهای پیشرفته را ممکن می‌سازد.

    

   Fully programmable console

    


   • تنظیمات کلینیکی Quick Start

   تغییر preset هنگام یک معاینه، به علت نیاز به بهینه‌سازی پارامترها با لمس گزینه‌های مرتبط، می‌تواند شما را از گردش‌کارتان باز دارد. فهرست کاملاً قابل تنظیم Quick Start به شما اجازه می‌دهد تا فقط پارامترهای مرتبط را تنها با لمس ساده یک دکمه، تنظیم کنید.

    

   QuickScan clinical settings

    


   • بهینه سازی تصویر

   QuickScan به شما امکان می‌دهد تا در تمام معاینات خود با اطمینان خاطر از اینکه کیفیت تصاویر، همواره ملاک مورد قبول را دارا هستند؛ سازگاری بیشتری با روند تصویربرداری بیابید. شما می‌توانید با لمس ساده یک دکمه، کیفیت تصویر حالت دو بعدی و داپلر را به طور خودکار، بهینه سازید.

    

   Quick Scan

    


   • مدیریت داده‌های معاینات

   سیستم جامع مدیریت تصویر و بیمار Aplio به شما اجازه می‌دهد تا داده‌های معاینات خود شامل تصاویر کلینیکی، داده‌های خام و گزارش‌های ساختار یافته را قبل از ارسال به شبکه PACS به سهولت، روی دستگاه، بازبینی و مدیریت نمایید. اگر معاینه خاصی در ترتیب درست واقع نشده باشد؛ ویژگی بُر زدن Aplio به شما اجازه می‌دهد تا تصاویر را قبل از ارسال به شبکه PACS در جای مناسب خود و به ترتیب درست، جایگذاری کنید.

    

   Managing your study data

    


   • انتقال داده‌های کلینیکی

   Aplio برای مستندسازی و ارسال داده‌ها دارای یک DVD writer و تعدادی درگاه USB می‌باشد. برای مکتوب‌سازی مستندات، دستگاه می‌تواند به DVD recorder و پرینتر پزشکی مجهز شود. برای اتصال Aplio به وسایل خارجی مثل مانیتور اضافی، رابط ویدئوی دیجیتال نیز روی دستگاه موجود است.

    

   Exporting your clinical data

    


   • گزینه‌های گزارش‌دهی

   قابلیت‌های جامع Aplio به شما اجازه می‌دهد که به طور نیمه خودکار، اندازه‌گیری‌ها، نمودارها، تصاویر کلینیکی و متون را گزارش‌دهی کنید. قالب گزارش‌ها منطبق بر استانداردهای سازمانی شما قابل تنظیم هستند. اگر تمایل داشته باشید که به صورت offline گزارش‌دهی نمایید، محدوده وسیعی از راهکارهای اتصال‌پذیری و workstation را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

    

   Reporting options

    


   • UltraExtend™, UltraExtend FX

    workstation شرکت Canon، دسترسی کامل به داده‌های کلینیکی و ابزارهای تخصصی را هرجا و هر زمان که نیاز باشد؛ برای شما فراهم می‌سازد. با قابلیت پردازشی داده خام این دستگاه و ابزارهای تخصصی آن، می‌توانید داده‌های خود را به سرعت و سهولت بازبینی، تحلیل، گزارش‌دهی و بایگانی نمایید.

    

   UltraExtend and UltraExtend FX

 • کاربردهای پیشرفته

  ابزارهای تخصصی که در ارزیابی بیماری‌ها به شما کمک می‌کنند.

  • ابزارهای پیشرفته که در ارزیابی بهتر بیماری به شما کمک می‌کنند

   مرهون پیشرفته‌ترین صنعت Realtime Application Platform ، Aplio  محدوده کاملی از تکنولوژی‌های انحصاری و در عمل به اثبات رسیده را برای افزایش اطمینان تشخیصی شما فراهم می‌کند. این تکنولوژی‌های پیشرفته با ارائه اطلاعات تکمیلی ارزشمند در قالبی کمّی، پارامتری و قابل فهم، به شما کمک می‌کند تا برای رسیدن به پاسخ تشخیصی، از انجام معاینات اضافی اجتناب کنید. در نتیجه، می‌توانید در مخارج صرفه‌جویی کرده و بهره‌وری سازمانی خود را ارتقا دهید.

    

   • Stress Echo

   Aplio برای ارزیابی سریع و دقیق حرکت دیواره‌های قلب، مجموعه جامع Stress Echo را ارائه می‌دهد. این مجموعه پروتکل‌های پیش‌فرض و همچنین، پروتکل‌های تعریف شده توسط کاربر را برای استرس‌های فیزیکی یا دارویی، پشتیبانی می‌کند. قابلیت‌های بُر زدن و تعلیق کردن نماهای مختلف تصویر، به شما امکان می‌دهد؛ از نمایی به نمای دیگر گذر کرده، ترتیب آنها را تغییر دهید یا حتی نمای جدیدی را به تصاویر قبلی اضافه کنید. درجه‌بندی (scoring) حرکت موضعی دیواره‌های قلب در حالت offline نیز روی دستگاه قابل اجراست.

    

   Stress Echo

    


   • Flex-M

   گاهی اوقات به علت شرایط خاص بیمار، اتخاذ نمای مناسب در زاویه مناسب برای تصویربرداری M-mode سخت یا ناممکن می‌شود. در این موارد قابلیت Flex-M در دستگاه Aplio به شما اجازه می‌دهد تا در تصویر M-mode نمایی با ساختاری صحیح و با همان کیفیت تصویر و پارامترهای اندازه‌گیری M-mode معمولی در دو حالت تصویربرداری زنده یا تصاویر از قبل ذخیره شده، اتخاذ نمایید.

    

   Flex-M

    


   • Auto IMT

   ضخامت غشای درونی - میانی (IMT) شریان کاروتید پارامتر مهمی برای تخمین خطر بیماری پیش رونده قلبی-عروقی بیمار می‌باشد. Aplio ابزار سهل‌الوصولی را برای اندازه‌گیری ضخامت غشای درونی - میانی دیواره رگ در دیواره نزدیک و دور از پروب، به صورت خودکار در یک زاویه بهینه از تابش فراصوت، فراهم می‌آورد.

    

   Auto IMT

  • کمّی‌سازی صحیح فقط با 3 کلیک
   • ردیابی حرکت دیواره قلب (Wall Motion Tracking)

   تکنولوژی انحصاری ردیابی نقاط (speckle tracking) Canon که زیربنای Wall Motion Tracking است؛ شناختی سریع، بصری و کمّی از حرکت موضعی دیواره‌های ماهیچه قلب را با وضوح و دقت بی‌نظیری فراهم می‌آورد. با استفاده از Aplio می‌توانید پارامترهایی مانند کرنش (strain)، نرخ کرنش (strain rate) و میزان جابجایی ماهیچه قلب را حین معاینه یا هر زمانی بعد از آن، با استفاده از گزینه‌های روی کنسول یا صفحه لمسی، ارزیابی کرده و کمّی‌سازی نمایید.

    

   Normal Heart

    


   • کمّی‌سازی صحیح فقط با 3 کلیک

   مجموعه WMT دستگاه Aplio قدرتمند و در عین حال ساده است. بعد از انتخاب سه نقطه روی دیواره قلب (یکی روی apex و دو نقطه روی base قلب)، نرم افزار به طور خودکار مرز دیواره ماهیچه قلب را در تمام دوره سیستول یا دیاستول، ردیابی می‌کند و پارامترهای موضعی یا سراسری مربوطه آن، اعم از حجم بطن چپ و نسبت برون ده قلب را به صورت آنی ارائه می‌دهد.

    

   Accurate quantification in just three clicks

    


   • عملکرد موضعی ماهیچه قلب 

   مجموعه WMT توشیبا برای نماهای longitudinal و apical کارآمد است و به شما اجازه می‌دهد تا حرکت دیواره‌های ماهیچه قلب را در دو جهت طولی و میان دیواره‌ای، برای قسمت‌های مختلف بطن چپ، تحلیل کنید. علاوه بر این، الگوریتم پیچیده آن، شما را برای ارزیابی و تمیز دادن مقادیر کرنش موضعی (regional strain) لایه‌های زیر اپیکارد و زیر اندوکارد توانمند می‌سازد. بدین ترتیب، به شما اطلاعات دقیقی از سلامت ماهیچه قلب ارائه می‌دهد.

    

   Regional myocardial function

    


   • ردیابی نقاط (Speckle Tracking)

   نقاط سفید کوچک خال مانند در تصاویر اولتراسوند الگوی تداخلی ناشی از پراکنده‌کننده‌هایی با توزیع کاتوره‌ای هستند. حرکت این نقاط، به سبب تبعیت از حرکت بافت، با شناخت الگوی تصویر در زمان، قابل ردیابی است. تکنولوژی منحصر به فرد ردیابی نقاط به صورت سه‌بعدی Artida در نوع خود، اولین تکنولوژی برای ردیابی سه‌بعدی حرکت بافت به منظور تخمین کمّی تمام مولفه‌های حرکت ماهیچه قلب است.

    

   Speckle Tracking

    

   نقاط در هر فریم به وسیله شناخت الگو تشخیص داده می‌شوند. موقعیت همان نقاط در فریم بعدی به وسیله قابلیتی هوشمند تعیین می‌شوند. دامنه حرکت اطلاعاتی کمّی از حرکت دیواره‌های ماهیچه قلب ارائه می‌دهد.

بستن